Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo (MGRT) je včeraj organiziralo videokonferenčni sestanek s predstavniki Ministrstva za okolje in prostor (MOP) z namenom predstavitve uporabe vesoljske tehnologije in podatkov za področje okolja in prostora. Via:: MOP…